Funny Books - nowy projekt eTwinning

Klasa 4a realizuje swój pierwszy projekt eTwinning z uczniami ze szkoły z Lanskroun z Republiki Czeskiej. Uczniowie napisali już pierwsze listy i mieli okazję poznać się podczas swojego pierwszego wideo spotkania w czwartek 16 grudnia. Uczniowie przedstawili się w języku angielskim i złożyli życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Spotkanie wywołało dużo pozytywnych emocji u uczestników.

Projekt "Funny Books" ma na celu zachęcenie uczniów do czytania książek, również po angielsku. Mamy nadzieję na owocną współpracę. Pierwszą książką do przeczytania w języku angielskim jest uproszczona wersja powieści Juliusza Werna " W 80 dni dookoła świata". Uczniowie wspólnie również napiszą książeczkę o tradycjach świątecznych w Polsce i w Republice Czeskiej.