Szkolny konkurs o Janie Kochanowskim

"Literacka podróż do czasów Liryka z Czarnolasu"

Dnia 19 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 9 im. Mikołaja Kopernika odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Kochanowskim, jego epoce, życiu i twórczości "Literacka podróż do czasów Liryka z Czarnolasu”.

Wzięło w nim udział 10 uczniów z klas siódmych. Uczestnicy mieli do rozwiązania różnorodne zadania, za które mogli uzyskać 44 punkty. Na wykonanie mieli 45 minut. Po sprawdzeniu wszystkich prac przyznano:

• I miejsce – Zuzannie Szel z kl.7a ( 42 pkt)
  • II miejsce – Julii Skalec z kl.7c ( 40,5 pkt)
  • III miejsce – Michałowi Szklarskiemu z kl.7c ( 39,5 pkt).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!