Powitanie wiosny klas 1-3

Dzieci z klas 1-3 uczestniczyły dzisiaj barwnym, wiosennym pochodzie. Ze śpiewem na ustach o powrocie ptaków, kwitnących kwiatach i grzejącym słonku, w radosnych nastrojach, maszerowaliśmy ulicami miasta

i pozdrawialiśmy wszystkich przechodniów. Koloru i uroku każdemu uczniowi dodawał wianek wykonany wcześniej w klasie.

W radosnych nastrojach obserwowaliśmy pierwsze oznaki nadejścia Wiosny. Niektóre klasy po powrocie przystąpiły do porządkowania terenów zielonych wokół szkoły. Dzieci pokazały w ten sposób troskę o czystość naszego środowiska naturalnego.

Powitanie Wiosny przez dzieci z młodszych klas było nie tylko okazją do radości i zabawy , ale również wyrazem troski o otaczającą nas przyrodę.